Biznes Event

 

Oferujemy 5 komfortowych sal konferencyjno-szkoleniowych mogących pomieścić do 290 osób. Każda z nich jest klimatyzowana oraz wyposażona w bezpłatne łącze internetowe.

 

 

Biznes Event w Lawenda ParkHotel

 

Lawenda ParkHotel w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Rozległy teren parkowo-leśny o powierzchni 20 ha, jak również marina z prywatną plażą dają szeroki wachlarz możliwości gwarantujący mnóstwo atrakcji i wspaniałą zabawę.

W ramach naszej oferty kulinarnej proponujemy:

  • lunche i kolacje w formie bufetowej lub serwowanej
  • imprezy plenerowe w formie uroczystej i mniej formalnej.

 

Nasze sale konferencyjne

Ustawienie Orchidea Konwalia Hiacynt Jaśmin Magnolia
teatralnie 180 os. 24 os. 18 os. 27 os. 40 os.
szkolnie 90 os. 10 os. 8 os. 14 os. 20 os.
podkowa (stoły po zewnętrznej) 56 os. 14 os. 12 os. tylko prostokąt 16 os. 32 os. tylko prostokąt
podkowa (krzesła) 75 os. 20 os. 9 os. 24 os. 45 os.

 

W obiekcie i na przynależnym do niego terenie istnieje możliwość organizacji dowolnych imprez tematycznych dla małych, jak i dużych grup poczynając od pikników, biesiad po festyny plenerowe. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy profesjonalne zaplecze cateringowe pozwalające na świadczenie usług najwyższej jakości i organizację wyjątkowych imprez. W ramach dodatkowych atrakcji na terenie obiektu oczekuje na Państwa: boisko do badmintona i siatkówki plażowej, Strefa Zabaw dla Dzieci (zewnętrzny plac zabaw z trampoliną i dmuchawcem, profesjonalna sala zabaw) oraz wypożyczalnia rowerów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i dokonania rezerwacji.

 


Serdecznie zapraszamy do kontaktu i dokonania rezerwacji - pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Tagi: biznes event, Lawenda ParkHotel, tanie konferencje nad Zegrzem, hotel konferencyjny okolice Warszawy, hotel na konferencje pod Warszawą, eventy dla firm,
 
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności